Dlaczego warto szkolić psa?

Korzyści dla człowieka:

Psy tak jak i ludzie chcą podążać za dobrym przewodnikiem. Dobry przewodnik powinien mieć określone cechy takie jak: bycie konsekwentnym, spokojnym, empatycznym, czytelnym, zdyscyplinowanym oraz pewnym siebie. Dzięki szkoleniu swojego psa udoskonalamy swój charakter, nabywamy tych właśnie cech, które czynią nas dobrym przewodnikiem. Budujemy swój autorytet, przez co zdobywamy zaufanie naszego psa i możemy zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. Kolejną korzyścią dla człowieka jest kontrola zachowania psa. Dzięki temu możemy zabrać naszego pupila ze sobą wszędzie tam, gdzie jest to dozwolone, a wizyty u weterynarza nie będą stanowiły już problemu. Przede wszystkim zyskujemy wiernego, oddanego, psiego przyjaciela.

Korzyści dla psa:

Pies posłuszny, czyli kontrolowany przez nas, może mieć dużo więcej swobody. Jest w znacznym stopniu bardziej bezpieczny i przewidywalny. Ucząc posłuszeństwa, uczymy prawidłowego zachowania, zwiększamy kondycję naszego pupila oraz zapewniamy prawidłowy rozwój umysłowy i emocjonalny. Szkolenie psów to nie tylko nauka siadania, warowania czy przybiegania na zawołanie, to także sposób na naukę komunikacji ze swoim człowiekiem, to budowanie psiej pewności siebie w pokonywaniu wyzwań.

Szkolenie również znacznie pomaga w pracy nad problemami o podłożu lękowym oraz korzystnie wpływa na możliwość modyfikowania zachowań agresywnych.

 

Zapraszamy Państwa wraz z przyjacielem Psem, na fajne zajęcia z posłuszeństwa.

W miłej atmosferze będziemy uczyć się posłuszeństwa, wspólnego porozumienia oraz budować dobre relacje i zaufanie.

Oferta Naszej Szkoły to:

 

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, oraz w tygodniu na Polach Mokotowskich w Warszawie

Gwarantujemy miłą atmosferę i życzliwe podejście.

Zapraszamy do Naszej Szkoły!

Zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy wszelkich informacji.

Instruktorzy:

Instruktor Szkolenia psów - Nasza Szkoła - Sylwia Włosek

Sylwia Włosek

Instruktor Szkolenia psów - Nasza Szkoła - Beata Furtak

Beata Furtak

 

 

KONTAKT:

Sylwia Włosek tel. +48 506 065 991

e-mail: kontakt@naszaszkola.waw.pl