Sylwia WłosekInstruktor Szkolenia psów - Nasza Szkoła - Sylwia Włosek

Instruktor Szkolenia Psów.

Moja przygoda z psami zaczęła się kiedy miałam osiem lat. Wtedy po raz pierwszy spotkałam wyszkolonego psa. Był to pies obronny – owczarek niemiecki, który stanął w obronie bitego dziecka. Od tamtej pory posiadanie takiego psa było moim marzeniem. Moim pierwszym psem był Smyk, mały, czekoladowy kundelek, potem były koty, chomiki, szczury aż wreszcie przyszedł czas na Saszę, sukę owczarka niemieckiego długowłosego, którą nazywam Moją Teczką. Niektórzy idąc do pracy niosą teczki, ja idąc do pracy trzymam na smyczy Saszę, którą samodzielnie wyszkoliłam do poziomu Pies Towarzyszący 3 stopnia (PT3) oraz Towarzysząco Tropiący 1 stopnia (PTT1). Zdałyśmy egzamin BH, próbowałyśmy swoich sił w różnych sportach, np. Rally-O, IPO. Brałyśmy udział w pokazach w przedszkolach i szkole ucząc dzieci, jakie role może pełnić pies w życiu człowieka oraz jak bezpieczenie zachowywać się wobec psów.

Razem z Saszą biorę udział w szkoleniach dla kadry menagerskiej, podczas których uczę, jak zarządzać ludźmi i motywować ich do pracy oraz pokazuję najbardziej czytelny sposób komunikacji - pies nie kłamie, nie widzi etykietki Prezes i w przyjazny sposób pokazuje błędy, nad którymi należy pracować.

Od kilku lat pracuję jako Instruktor Szkolenia Psów (ukończyłam staż w jednej ze szkół Związku Kynologicznego w Polsce). Mam doświadczenie w prowadzeniu grup oraz prowadzę zajęcia indywidualne. Na swoich szkoleniach przygotowywuję właścicieli i ich psich przyjaciół do zdania egzaminu na najwyższym poziomie oraz uczę, jak rozwiązywać problemy wychowawcze.

Moja praca niezmiennie mnie fascynuje, a pomaganie ludziom w układaniu ich wzajemnych relacji z psem daje mi ogromną satysfakcję.

KONTAKT:

Sylwia Włosek tel. +48 506 065 991